WSPIERAMY ROZWÓJ TWOJEJ FIRMY

Biuro Rachunkowe „EUROMAX”

Biuro Rachunkowe „EUROMAX” w Gdańsku powstało w 2004 r.
Czynności wykonywane są przez osoby posiadające wykształcenie zdobyte w renomowanych szkołach wyższych oraz doświadczone w prowadzeniu księgowości firm zarówno handlowych, produkcyjnych jak i usługowych. Nieustanne śledzenie nowości z zakresu prawa, finansów i rachunkowości pozwala nam na rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków.

Działamy na podstawie wydanej przez Ministra Finansów Licencji Nr 27720/2008 na podstawie §3 ust. 1 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 18 lipca 2002 r. w sprawie uprawnień do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (Dz. U. Nr 120, poz. 1022, z późn. zm.).

Nasze Biuro Rachunkowe -Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów prowadzących usługowo księgi rachunkowe. Posiadamy również dodatkowe ubezpieczenia związane z obsługą kadr i płac oraz ZUS, a także z czynnościami doradztwa podatkowego.

Gwarantujemy poufność i dyskrecję. Dochowujemy tajemnicy informacji w trakcie i po zakończeniu współpracy z klientem.ORŁY RACHUNKOWOŚCI – EUROMAX

 

 

 

 

ORŁY BIZNESU – WEDŁUG KLIENTÓW,JESTEŚMY WŚRÓD NAJLEPSZYCH FIRM BRANŻY RACHUNKOWEJ.