O nas

Misja, cele
i bezpieczeństwo

W naszej pracy kierujemy się zawsze dobrem klienta. Stale poszerzamy naszą wiedzę, sięgamy po najnowsze rozwiązania technologiczne, nasze programy księgowe tak jak i nasza wiedza zawodowa są stale aktualizowane.

Stale monitorujemy zmiany w przepisach podatkowych i na bieżąco informujemy o zmianach istotnych dla naszych klientów. Nikt z naszych klientów nie musi się obawiać, że nie zostanie na czas poinformowany o zmianach. Korzystamy z nowoczesnych form kontaktu – system info sms.

Dbamy również o bezpieczeństwo. Dane naszych klientów są odpowiednio zabezpieczone i chronione poprzez stałą współpracę z profesjonalnymi informatykami.

Jako profesjonalne biuro rachunkowe posiadamy polisę OC dotyczącą obsługi księgowej ksiąg rachunkowych i ksiąg podatkowych. Polisa poszerzona jest również o dodatkowe ubezpieczenia w zakresie kadr, płac i rozliczeń zus.

Satysfakcja klienta, profesjonalna i rzetelna obsługa księgowa to nasze priorytety.

 Zespół Kancelarii Księgowej Euromax tworzą starannie dobrani pracownicy.

Nadzór nad pracą zespołu księgowego sprawuje założycielka Kancelarii Księgowej Bożena Łukasiewicz.

Z księgowością związana jest od początku swojego życia zawodowego. Zaczęła od nauki w Liceum Ekonomicznym w Gdańsku im. Macierzy Szkolnej, szkole o długiej tradycji od 1926 i dużych osiągnieciach.

Jej doświadczenie zawodowe na stanowisku Głównej Księgowej datuje się od 1991 roku. Jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych, a także sygnatariuszem Kodeksu Zawodowej Etyki w Rachunkowości.

W 2008 roku po pozytywnym zdaniu egzaminu w Ministerstwie Finansów uprawniającym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych uzyskała Certyfikat  o nr 27720/2008.

Stale rozwija swoje kompetencje i poszerza wiedzę zawodową, aby codziennie wspierać naszych  klientów w trudach prowadzenia ich własnych firm.

MOTTO, KTÓRE REALIZUJEMY NA CO DZIEŃ WRAZ Z ZESPOŁEM BIURA TO:

WSPIERAMY ROZWÓJ TWOJEJ FIRMY.

Facebook