Usługi

Nasze usługi

to forma zarezerwowana dla prowadzących działalność gospodarczą jednoosobowo. W Kancelarii oprócz podstawowej obsługi księgowej wspieramy naszych klientów również dodatkowymi informacjami z zakresu zmieniających się przepisów.
to jedna z najprostszych form rozliczeń podatkowych. Nie wymaga gromadzenia wszystkich wydatków i kosztów i cechuje się niskimi stawkami podatkowymi. Może być korzystnym rozwiązaniem podatkowym, choć nie jest dostępna dla każdego rodzaju branży.
pełna księgowość to „wyższa szkoła jazdy” dla bardziej doświadczonych przedsiębiorców. Wiąże się z dodatkowymi obowiązkami dla przedsiębiorcy i poszerzonymi możliwościami analitycznymi prowadzonego biznesu. Nasze doświadczone księgowe czuwają nad rzetelnymi i profesjonalnym prowadzeniem Państwa księgowości.
dla osób pragnących rozpocząć swoja przygodę z biznesem służymy pomocą przy rejestracji działalności gospodarczej. Wspólnie sporządzamy formularze i pomagamy w rejestracjo on-line.
dla tych , którzy preferują prowadzenie biznesu w formie spółki służymy pomocą w procesie rejestracji spółki w systemie S24. Pomagamy wypełnić formularze i przejść proces rejestracji.
sporządzamy zeznania roczne dla osób nieprowadzących działalności gospodarczej, sporządzamy zeznania i deklaracje roczne.
prowadzimy na zlecenie klienta obsługę kadrową pracowników, zleceniobiorców.
dla naszych klientów przygotowujemy dokumenty do rozliczeń płacowych pracowników i zleceniobiorców. Sporządzamy listy płac, rozliczenia ZUS, deklaracje PIT11 i PIT4.

Facebook